General Category > (Yeni Sürüm) V.2023 Perfect Windows Flash Disk - Sipariş Bölümü

Perfect Windows DVD & Flash Disk V.2021

(1/13) > >>

baris7seven:
 Bu sürüm artık geçersizdir. Yeni V.2023 sürüm için ilgili başlığa gidiniz:
http://perfectxp.com/index.php?topic=14.0

V.2021 Flash disk ve DVD çalışmalarım bitmiştir. Haziran 2021 itibariyle tüm sistemler ve programlar günceldir.

Ekran görüntüleri aşağıdadır.

Sipariş bilgileri için e-posta iletişime geçiniz.
baris7seven@hotmail.com

Fiyatlara 2 yıl sonra ilk defa zam yaptım. %9-11 arasında. Flash disk maliyetleri çok arttı bu sene. Yıllardır düşen marj zaten düşüktür ve fiyatlar herkes için aynıdır lütfen pazarlık teklif etmeyelim.
Yıllardır takip eden, destek olan herkese teşekkür ederim. V.2021 hazırladığım son versiyon olabilir, çok yakında evleniyorum.

İşletim sistemleri üzerinde hiçbir ekstra modifiye ve benzeri işlemler yapılmamıştır.
Sadece Microsoft DISM aracı ile güncellemelerin entegresi yapılmıştır. (Windows Xp hariç, bunda ince ayarlar da vardır.)
İşletim sistemlerin son sürümleri baz alınıp üzerine Haziran 2021'e kadar olan güncellemeler entegre edilmiştir.

DVD seti; Artık tek başına satışı yoktur.
Flash disk yanında 3 adet dvd seti hediye olarak gönderilecektir;
Windows XP ve bazı boot araçları + Windows 8.1 Pro 64 bit + Windows 7 32 bit ve 64 bit tüm sürümleri.

Kullandığım 64 gb bellek ve 128 gb bellek modeli;

Flash Disk alacaklar için;
   Sandisk 64 Gb Ultra Dual Drive USB 3.0 + Dvd seti = 230 TL
          (SanDisk 128 Gb Ultra Dual Drive USB 3 modeline isterseniz = 310 TL.)

Daha önce "flash disk" almış olanlar için;
   1) Daha önce benden aldığınız flash diski geri gönderirseniz; Flash diskinize sürüm yenileme + Dvd seti = 70 TL
   2) Daha önce benden aldığınız flash diski geri göndermezseniz; yeni 64gb flash disk + Dvd seti= 180 TL.
           (Yeni SanDisk 128 Gb Ultra Dual Drive USB 3 modeline isterseniz = 260 TL.)

Flash disk olarak Sandisk Ultra Dual 64gb usb 3.0 modeli kullanılmaktadır.
128gb Sandisk Ultra Dual Drive modeli isterseniz ayrıca belirttim.

Flash diskin okuma hızı oldukça yüksektir, kurulumlar çok hızlı ilerleyecektir.
Flash disk oldukça sağlamdır, asıl bellek kısmı ise tek parça metalden oluşmaktadır, plastik kısım zamanla kırılıp zarar görmüş olsa bile sorun çıkarmıyor.
İki flash disk modeli de benzer hızlardadır. 128gb modelde daha fazla içerik vardır bazı büyük programlar açısından. Hangileri aşağıda belirteceğim.

128gb içerisinde yukarıdaki içerikler var fazladan. Ve ek olarak 64gb da sadece office 2019 ve 2003 varken 128gb içinde hepsi var office 2010, 2013, 2016,2019 ve Libre Office sürümleri var.
Genel olarak gelişmiş grafik tasarım, çizim, mühendislik ve video & ses düzenleme araçları vardır. Bu yüzden 128gb herkese gerekmez, 64 gb sürümü çoğu kullanıcı için yeterli gelecektir.
  Son olarak 64gb'da hemen hemen hiç boş yer kalmazken (100 mb) 128'de size boş alan kalıyor. (17 gb civarı)
(Dilerseniz 64 gb bellekte işinize yaramayan bazı programları veya linux işletim sistemi dosyalarını basitçe silerek yer açabilirsiniz kendinize.)

Dvd seti içeriği 3 dvd'den oluşmaktadır.
1. Perfect Windows DVD v.2021 (Windows XP ve Çeşitli program ve araçlar)
2. Windows 7 - v.2020   (32 ve 64 bit tüm sürümleri)
3. Windows 8.1.3 - v.2020   (32 ve 64 bit PRO sürümleri)

Ekran görüntüleri;

+dosyalar klasörü ek içeriği;

+Donanım klasörü ek içeriği;

Birinci DVD'den boot menü ekran görüntüsü;

Sonra eklenecek..

egitimci-:
hayırlı olsun sanırım ilk sipariş benden olacak

SİNAN:
Merhaba, Mail gönderdim fakat dönüş alamadım. yardımcı olabilr misiniz?

osmozcan:
Merhaba seti nasıl alabilirim,  Mail attım ama dönüş olmadı

yukselertekin:
Merhaba Barış kardeşim bende v2020 128 var yenisinden almak istiyorum yeni USB 128 olsun yardımcı olur musun

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git