General Category > (Yeni Sürüm) V.2023 Perfect Windows Flash Disk - Sipariş Bölümü

Perfect Windows DVD Seti ve Flash Disk 2018 V.2

(1/13) > >>

baris7seven:
2018 V.2 sürüm çalışmalarım bitmiştir. Ön sipariş vererek destek olanlara ayrıca teşekkür ederim.
Eylül ortası itibariyle gönderim yapmaya başladım artık.

Ayrıntılı tanıtım kısa sürede hazırlanıp eklenecektir.
Sipariş bilgileri için e-posta iletişime geçiniz.
baris7seven@hotmail.com

Fiyatlarda 10-15 TL arası artış yapmak durumunda kaldım ne yazık ki, dolardaki artıştan dolayı maliyet artışı kadar bile değildir...
(Umarım maliyet kalemlerine daha fazla zam gelmez ve artırmak zorunda kalmam.)
Fiyatlarda pazarlık payı yoktur, herkes için aynı tarife geçerlidir.

DVD seti; 60 TL  (Her zamanki gibi 5 dvd'den oluşuyor.)

A.) İlk defa Flash Disk alacaklar için;
   A.1) 64 Gb flash disk + Dvd seti = 200 TL

B.) Daha önce "flash disk" (32gb veya 64gb) almış olanlar için güncel sürüme geçme;
    B.1) Elinizdeki 64 gb flash diskin geri gönderilmesi durumunda; Flash disk yenileme + Dvd seti = 60 TL
    B.2) Aldığınız flash disk 32gb ise sizde kalıyor o artık. Yeni 64gb Flash disk + Dvd seti = 150 TL
    B.3) Aldığınız 64gb flash diski geri göndermek istemezseniz yine aynı şekilde 150 TL.

husnu:
Daha önce hiç alım yapmadım 64 gb flash ile almak isterim nasıl bir yol izlemem gerekli.

baris7seven:

--- Alıntı yapılan: husnu - Ağustos 16, 2018, 02:18:13 ÖS ---Daha önce hiç alım yapmadım 64 gb flash ile almak isterim nasıl bir yol izlemem gerekli.

--- Alıntı sonu ---
Gönderdiğiniz e-mail'e cevap verildi. Biliyorsunuz gerçi, burada görenler cevapsız kaldı sanmasın.
E-mail ile iletişime geçenlerin tüm soruları yanıtlanmakta ve gerekli tüm bilgiler gönderilmektedir.

Nrcn:
Barış bey ben dvd seti almak istiyorum ilgilenebilirmisiniz ilk defa bu siteyi buldum

yukselertekin:
Barış kardeş çalışma bitince bende bir USB almak istiyorum bilgileri gönderirsen ödemenin hemen yaparım.
****admin**** E-mail adresinizi sildim, mümkün olduğunca açık forumlarda vb yerlerde açıkça yazmayın bunlar internette bazı araçlar tarafıdan otomatik toplanır ve çok fazla reklam maillerine maruz kala bilirsiniz.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git