General Category > Perfect XP Format CD Sürümleri

Perfect XP Format CD 2014

<< < (4/26) > >>

tamircihasan:
barış dostum bu sürüm finalmi yani 8 nisan 2014e kadar olan güncelleştirmeleri içeriyormu ? bide boot menüsünü 2011 v2deki gibi yapsan daha kullanışlı olurdu bence. ayrıca programlar içine google chrome koymadığın iyi olmuş 6 ay sonra bunla format atmaya kalksak chrome güncelliğini yitirmiş oluyordu yenisini yükleyince 2 tane birden oluyordu vb sorunlar ortadan kalkmış oldu

eline sağlık teşekkürler

kemal43:
teşekkürler kardeş ellerine sağlık

talih:
Hocam notebook'a format atmam lazım fakat, elimde olası bir usb bellek yok. Acaba bu xp formatı, cd olmadan atabilme durumum mevcutmu? bir program aracılığıyla mesela.

07playtr:
Barış kardeşim perfect xp 2011 v1 bütün linkler kırık sende varsa upload edermisin acaba çok acil lazım saygılarımla

unal:
Merhabalar.
2014 perfect xp kurdum. Kurulum bittikten sonra yeniden başlattm pcyi açılışta parola istedi ve sisteme girmiyor. 1 kez daha format attm ve bu sefer yeniden başlatmadan önce açılışta ad ve parola iste seçeneğini iptal ettim. Yeniden başlattm ve aynı problem tekrar oldu. Bu sorunu daha önce başka bir kullanıcı da yaşamış çözüm yolu nedir. Güvenli modda da aynı problem oluyor.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git