General Category > (Yeni Sürüm) V.2023 Perfect Windows Flash Disk - Sipariş Bölümü

Perfect Windows DVD Seti V.2015 & Flash Disk V.2015

<< < (3/4) > >>

baris7seven:

--- Alıntı yapılan: deli1 - Eylül 23, 2015, 10:50:15 ÖÖ ---resimler gözükmüyor x işareti var galeride de gözükmüyor bütün tarayicilarda da denedim sorunun çözümü

--- Alıntı sonu ---

Resimler görünüyor ancak imgur sitesine upload ettiğim için size (Dns değiştirmemiş olanlara) görünmüyor sanırım, Dns orjinal ayarlarına alınca farkettim. Nedense engellenmiş bu resim  upload sitesi, DNS değiştirince sorunsuz görürsünüz resimleri. Dünyada alanında en çok kullanılan temiz  bir site hangi mantıkla engellenmişse bilmiyorum. farklı bir siteye upload edip düzenlerim yeniden.

acilbilgisayar:
Merhaba, Çalışmalarınızı bugüne kadar hep bulundurdum her zaman da bulunacak inşallah..   Barış yapmışsa 10 numaradır, Eposta yolladım.

pc_27:
barış bey yeni güncellemeler hazırlayıp yeni paket hazırlayacak mısınız  bilgi verirseniz sevinirim

deli1:
merhaba bariş yeni aldiğim DVD lerde 1 nci DVD yi cd rom çizdi ve kullanılamaz hale geldi yandex veya başka bir yere yükleyebilirmisin sadece bana adresi vererek indireyim teşekkürler

deli1:
merhaba porteus root şifresi nedir ? ekran koruyucu devreye girdiğinde şifre istiyor şifre ne dir bilen varmi

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git